Klicek logoDětský hospic Děti v nemocnici Herní práce Rozdělená rodina Letní tábory
 Úvodní stránka

O nás

Sdružení Klíček

Publikace

Archiv

Ubytovna ve FNM

Cesta do Malejovic

Jak můžete pomoci?
sipka Poděkování

Projekt Ostrava

Dárci 2016

Zajímavé odkazy

Kontakt na nás
 
Za podporu děkujeme:
 
 
Poděkování

Podle výpisů z běžného účtu se snažíme automaticky zaslat poděkování a potvrzení všem dárcům, kteří nám přispěli částkou od 1.000,- Kč výše. Poděkování zpravidla zpracováváme počátkem nového kalendářního roku – poděkování za rok 2017 by tedy měla dorazit nejpozději do 15. 2. 2018. U některých plateb se nám však nedaří dárce dostatečně identifikovat - často se zobrazí pouze jeho jméno.

Podobně komplikované je zjistit dárce u darů zaslaných na účet složenkou - v těchto případech je jméno odesilatele často zobrazeno v podobě zcela nečitelné.

Kromě toho: poděkování zasíláme obyčejnou, nikoli doporučenou, listovní poštou a v několika případech jsme zjistili, že zásilka nebyla adresátovi doručena.

Prosíme tedy všechny, kdo jste se v roce 2017 rozhodli přispět nám částkou 1.000,- Kč a více, a do poloviny února 2018 byste od nás o svém daru nedostali písemné potvrzení, abyste nás kontaktovali, nejlépe e-mailem,
popřípadě též telefonicky na čísle 775 204 109.
Totéž platí i pro dárce, kteří z jakéhokoli důvodu potřebují potvrzení o poskytnutém daru dříve.

Potvrzení samozřejmě rádi zašleme i těm, jejichž příspěvek byl nižší - u nižších částek však potvrzení vystavujeme na vyžádání.

Poděkování dárcům za rok 2016 a jejich seznam se otevře po kliknutí na odkaz v levé liště; seznam je také součástí každé výroční zprávy - výroční zprávy naleznete v archivu.

 O nadačním fondu Klíček | Kontakt | Webmaster
Copyright © 2005-17 Nadační fond Klíček