Klicek logoDětský hospic Děti v nemocnici Herní práce Rozdělená rodina Letní tábory
 
sipka

Úvodní stránka

O nás

Sdružení Klíček

Publikace

Archiv

Ubytovna ve FNM

Cesta do Malejovic

Jak můžete pomoci?

Poděkování

Zajímavé odkazy

Kontakt
 

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH NADAČNÍHO FONDU KLÍČEK.

RYCHLÉ AKTUALITY NAJDETE NA NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE.


Pozvánka na letní tábor

Červen 2017 : Náš letošní letní tábor pro děti, které na jiný tábor jet nemohou nebo nechtějí (třeba kvůli nějaké své zdravotní či jiné životní těžkosti), proběhne v Malejovicích od 15. do 29. července.
Tábory pořádáme od roku 1992 a jsou v mnohém netypické - nestojí na soutěživých hrách (i když ani těm se tak docela nevyhýbáme), děti si s sebou mohou na tábor vzít, koho chtějí, a naší hlavní snahou je, aby všem účastníkům bylo společně hezky a aby pro ně společně strávený čas byl odpočinkem, obohacením a inspirací.
Více informací naleznete TADY, přihlášku pak ZDE. Přihlásit se lze i telefonicky na čísle 775 204 109 nebo e-mailem na adrese klicek@klicek.org.

Informace našim dárcům
Únor 2017 : V neděli 12. února jsme svěřili poště poslední várku potvrzení našim dárcům. Pokud jste tedy v loňském roce na naši práci přispěli finanční částkou 1.000,- Kč a více, a žádné potvrzení jste od nás nedostali, prosíme, ozvěte se nám co nejrychleji. U některých dárců nemáme kompletní adresu, na příspěvcích zaslaných složenkou bývá jméno dárce často nečitelné, některé zásilky s potvrzením mohla zatoulat pošta. Potvrzení samozřejmě rádi pošleme i na dary nižší než 1.000,- Kč, u těchto nižších částek však potvrzení vystavujeme na vyžádání.

Pozvánka na Tříkrálový koncert

Leden 2017 : Už řadu let pořádáme se začátkem nového roku Tříkrálový koncert - společné zpívání známých i méně známých koled, jímž se symbolicky loučíme s dobou vánoční a odvážně vstupujeme do nového roku.
Srdečně všechny zveme do malého dřevěného kostelíka sv. Františka z Assisi v ulici Na Habrovce na Praze 4, kousek od stanice metra Budějovická.
Letos se koncert koná v neděli 8. ledna od 16.00 hodin.
Kostel je vytápěný, všichni příchozí dostanou malý zpěvníček a možná i trochu cukroví.
Vstupné je zcela dobrovolné, pozvánku si můžete stáhnout ZDE.

Vánoční Svižník 2016

Prosinec 2016 : Krátce před Štědrým dnem jsme za našimi příznivci a podporovateli vypravili další číslo nepravidelného nadačního zpravodaje Svižník. Protože Svižník odchází na více než pět tisíc adres, snažíme se samozřejmě co nejvíce snížit cenu poštovného - zpravodaj proto rozesíláme jako obchodní psaní, což ale znamená, že všechny zásilky musíme napřed roztřídit podle příslušných poštovních uzlů a svázat do balíčků. Tomu předchází mnoho hodin strávených plněním obálek a nalepováním štítků - nálada svižníkových brigád trochu připomíná atmosféru při někdejším draní peří, jen jde o úkony poněkud rozmanitější a logisticky náročnější.
Nejnovější Svižník si můžete přečíst TADY.


STARŠÍ ZPRÁVY NALEZNETE V ARCHIVU WEBOVÝCH AKTUALIT.
 O nadačním fondu Klíček | Kontakt | Webmaster
Copyright © 2005-17 Nadační fond Klíček